Верифікований профіль
17
Років досвіду
11
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
10
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2035
Останній візит на сайт
сьогодні
В настоящее время осуществляю свою деятельность на рынке недвижимости города Черноморска, предлагая услуги по аренде, покупке, продаже и обмену квартир, а также любые объекты недвижимости от застройщиков города Одессы.

Продаж квартир (8)

  • 55 000 $
    1 078 $/м²

    Парусна вул. (Героїв Сталінграду), 1н

    ПРЕМІУМ єВідновлення Відеотур
    1 кімната
    51 / 17 / 15 м²
    поверх 5 з 5
    2012 рік побудови
    сьогодні
    Ваша квартира — тут. Там, де затишно, світло та комфортно.✨️ Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира в новому мікрорайоні Чорноморська. Це той варіант, коли заходиш — і розумієш: моє🙏🏻. ▪︎50,2 м² затишку та простору. ▪︎Кухня 15 м² із виходом на лоджію. ▪︎Відкритий вид на місто. ▪︎Високі стелі створюють відчуття свободи. ▪︎Індивідуальне опалення — комфорт у будь-яку пору року. ▪︎Містка гардеробна — порядок без компромісів. ▪︎ 5 поверх 6-поверхового цегляного будинку. Квартира повністю укомплектована — залишається все. Локація, за яку не потрібно переплачувати: супермаркети, школа, дитячий садок, Нова Пошта — усе поруч, до моря — усього 7 хвилин пішки. Чудово підійде як для житт...
    Рієлтор
  • 54 000 $
    915 $/м²

    Захисників України вул. (1-го Травня), 1г

    ВИГІДНО єВідновлення
    2 кімнати
    59 / 32 / 12 м²
    поверх 6 з 6
    2002 рік побудови
    сьогодні
    Продається простора 2-кімнатна квартира за 5 хвилин від моря — заходь і живи! Можна за програмою! Все залишається! Відмінний варіант як для життя, так і для оренди. ✔ 6 поверх із 6 (мансарда — жодних сусідів зверху) ✔ Площа — 59 м² ✔ Автономне опалення — економія та комфорт ✔ Новий цегляний будинок ✔ Закрита територія ✔ Продається з меблями та технікою — заходь і живи Затишна, світла квартира у гарному стані. Море — у пішій доступності 🌊 Ціна: 54000 у.о. +38067-300-20-77
    Рієлтор
  • 49 500 $
    990 $/м²

    Миру просп. (Леніна), 32

    ГАРЯЧЕ єВідновлення
    2 кімнати
    50 / 31 / 8 м²
    поверх 3 з 9
    1986 рік побудови
    сьогодні
    Пропоную до вашої уваги 2-кімнатну квартиру в районі малої Таврії. Можна за сертифікатом. - Чеський проєкт; - комфортний 3-й поверх; - можна за програмою. Чудове розташування: — школа та дитячий садок прямо біля будинку; — поруч зупинка транспорту; — супермаркет «Таврія»; — бювет; — дитячий майданчик. Квартира тепла, східна сторона, хороший варіант як для життя, так і під оренду. Телефонуйте або пишіть — відповім на всі запитання та домовимося про перегляд.
    Рієлтор
  • 110 000 $
    458 $/м²

    Парусна вул. (Героїв Сталінграду), 2

    Відеотур
    6 кімнат і більше
    240 / 120 / 16 м²
    поверх 1 з 3
    сьогодні
    240 м², 3 поверхи Об'єкт із потенціалом під малоквартирний будинок — можна розділити на кілька окремих квартир та отримувати стабільний дохід. • 1 та 2 поверхи — по 3 кімнати + санвузол • мансарда — під ще 1–2 квартири • всього можна зробити 4–6 квартир Плюси: • 2 окремі входи • зручно ділиться за поверхами • є заїзд/паркінг Хороший варіант для інвестора або під сімейний проєкт.
    Рієлтор
  • 46 000 $
    1 000 $/м²

    Хантадзе вул., 12

    ВИГІДНО єВідновлення Відеотур
    2 кімнати
    46 / 30 / 6 м²
    поверх 3 з 4
    сьогодні
    Море поруч, затишок всередині. Двокімнатна квартира в Чорноморську — чудовий варіант для життя або відпочинку. - 46 кв. м. - 3 поверх - Балкон - Житловий стан - Під держпрограми Ціна — 46 000 у.о. тел. 067-300-20-77 Наталія #нерухомість
    Рієлтор
  • 33 000 $
    1 031 $/м²

    Миру просп. (Леніна), 10а

    ПРЕМІУМ єВідновлення Відеотур
    1 кімната
    32 / 18 / 5 м²
    поверх 5 з 5
    сьогодні
    Шукаєте квартиру в центрі Чорноморська? Вона є! Продам 1-кімнатну квартиру в центрі міста. Загальна площа — 32 м². Розташована на п'ятому поверсі 5-поверхового будинку. Квартира в житловому стані — можна заїхати та жити. Внутрішня, тепла. Є засклений балкон. Чудовий варіант як для проживання, так і під оренду. Зручна локація — центр, де все поруч. Ціна: 35 000 у. о. з оформленням. Підходять держпрограми, чудовий варіант як для себе, так і під оренду. ☎️067-300-20-77
    Рієлтор
  • 71 500 $
    872 $/м²

    Фонтанська дорога вул. (Перекопской дивизии улица), 124

    2 кімнати
    82 / 52 / 19 м²
    поверх 9 з 22
    сьогодні
    У продажу 2-кімнатна квартира біля самого моря. Вільне планування — у Вашому розпорядженні 81 кв. м — можете реалізувати свій власний проєкт, щоб зробити своє гніздечко затишним. Вид з вікон — на море та на місто, приватний сектор. Високі стелі — три метри. Квартира світла та простора. Розташована у новому престижному комплексі ЖК «Аквамарин». Красиві парадні, дворівневий підземний паркінг із цілодобовою охороною забезпечують максимальний комфорт (паркінг обладнаний місцями для електромобілів із зарядною станцією). Закрита прибудинкова територія, зони відпочинку для дітей та дорослих. На перших поверхах — комерційні приміщення. Дуже затребуване місце розташування — 16-та станція Великого Фо...
    Рієлтор
  • 45 000 $
    763 $/м²

    Захисників України вул. (1-го Травня), 42-Б

    єВідновлення Відеотур ЖК Цветной бульвар (Чорноморськ)
    2 кімнати
    59 / 32 / 11 м²
    поверх 3 з 10
    2021 рік побудови
    сьогодні
    2-кімнатна квартира в ЖК «Кольоровий бульвар». Дві окремі кімнати — щоб у кожного був свій простір. Вранці можна вийти з кухні на лоджію з чашкою кави, а ввечері — відчинити двері зі спальні чи зали та просто видихнути після дня. Квартира на 4-му поверсі — не високо і не низько, саме так, як полюбляє більшість. Загальна площа — 59 м², кухня — 11 м². Дві засклені лоджії — більше світла, більше повітря, більше можливостей. Стан від будівельників — і в цьому свій плюс: можна зробити все так, як хочеться саме вам, без чужих рішень і переробок. За бажання кухню легко об'єднати — і вийде затишна кухня-вітальня. Територія закрита й охороняється — спокійно за себе, за дітей, за дім. Ціна — 45 000 у....
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.